Hľadáme maklérov, asistentov makléra

Neustále hľadáme maklérov do nášho týmu. Stačí mať obchodného ducha, zaujímať sa o veci súvisiace s bývaním a chuť pracovať s ľuďmi. Nie je potrebná skúsenosť v realitnom biznise, ak máte základné komunikačné predpoklady a schopnosť učiť sa nové veci , my z Vás vychováme špičkového makléra. Aj skúsení makléri sú u nás samozrejme vítaní, spoluprácu nastavíme individuálne tak, aby ste boli spokojní.


Benefity práce u nás:
Mobilný telefón s nekonečným paušálom a internetom, auto na služobné účely, moderný kolektív s neformálnou komunikáciou.
Unikátny systém zaškolenia prostredníctvom konkrétnej práce v teréne a na konkrétnych obchodných prípadoch. Externé školenia v oblasti obchodu s nehnuteľnosťami, súvisiacich právnych predpisov, komunikačných zručností. Možnosť získania titulu RSc. /Real estate consultant
Získanie znalostí v oblasti moderného marketingu (facebook, youtube, google, instagram) použiteľné v akomkoľvek obore.
Neobmedzený kariérny postup v mladej dynamicky rastúcej spoločnosti.
Podpora maklérov prostredníctvom aktívnej propagácie platenej firmou.
Práca realitného makléra v našej spoločnosti poskytuje skvelé možnosti pre uplatnenie podnikavým a tvorivým ľuďom, ktorí hľadajú zaujímavú a vzrušujúcu prácu.Náplň práce:
Aktívne vyhľadávanie nehnuteľností do ponuky realitnej kancelárie z verejných zdrojov, komunikácia s vlastníkmi , spracovanie a zverejňovanie ponúk na realitných portáloch.
Jednania so záujemcami, obhliadky nehnuteľností. Príprava a spracovanie videoobhliadok, 3d pôdorysov a virtuálnych obhliadok. Aktívna práca so sociálnymi sieťami (facebook, youtube, instagram, google)
Vyhľadávanie nehnuteľnosti podľa zadania klienta - práca realitného agenta.
Komunikácia s katastrom, kontrola podaní, Príprava a kontrola kúpnych zmlúv
Administrácia ponúk, zmluvných podkladov a pod.