V čom sme iní

Špičkoví makléri s príjemným vystupovaním a klientským prístupom.
Maklérov si starostlivo vyberáme a školíme. Naši makléri rozumejú Vašim potrebám a poskytujú skutočné služby, chránia Váš majetok, dokážu poradiť v prípade komplikácií a aktívne riešia problémy. Rýchlosť našej práce a klientský prístup sú našou prioritou.

Sme s Vami od počiatku až do konca.
Sme s Vami Od prvého rozhovoru až po odovzdanie nehnuteľností novému majiteľovi. Sadnite si do kresla a pohodlne sa oprite, Všetko vybavíme za Vás.
To čo je pre iných služba navyše je pre nás samozrejmosťou. Skúmame Vaše potreby, poradíme so stanovením ceny, odpovieme na otázky spojené s daňami, vyriešime právne závady, vybavíme financovanie, vyhotovíme profesionálnu propagáciu, pripravíme zmluvy garantované špičkovými právnikmi, zastúpime Vás na katastri, zorganizujeme odovzdanie nehnuteľnosti a vybavíme všetky formality spojené s prepisom energií a služieb. A to všetko s ohľadom na absolútnu ochranu Vášho majetku.

Nie sme len sprostredkovatelia.
Oddĺžime Vašu nehnuteľnosť, kúpime Váš podiel, vyriešime právne vady, poradíme s financovaním.
Vlastníte byt, dom, pozemok v podieli a nemôžete ho predať ? Je Vaša nehnuteľnosť zaťažená exekúciami ? Ste na dôchodku a náklady na bývanie presahujú vaše možnosti? Na tieto aj iné situácie máme riešenie. 
Viac info tu: Odkúpime nehnuteľnosť, Odkúpime podiel,

Exkluzívne služby pre exkluzívnych klientov.
3D obhliadky, videobhliadky, snímanie z dronu, vizualizácie, 3D pôdorysy, kampane na sociálnych sieťach -  pre exkluzívnych klientov ponúkame exkluzívne služby.